Bestuur en commissies

Bestuur en commissies:

Bestuur:

Voorzitter Wiebrigje van der Wier  wiebrigje@vanderwier.nl  06-13996391
Penningmeester Sander Valkenburg   sander.valkenburg@gmail.com  06-51561467
Secretaris Simone Reinders  simone.reinders@hetnet.nl  06-36028469
 Ledenadministratie    info@isvdedraai.nl  
       

 

Trainers:

Geert Kruims geert.kruims@suikerunie.nl 06-22446261
Pieter Jorn Gemser pjgemser@hotmail.com 06-15236318
     
Janinka van Weperen janinka_vanweperen@hotmail.com 06-81861914
Franke van Weperen frankevw@hotmail.com 06-23379888
Yoicalyn van Weperen yoicalyn@hotmail.com 06-57850428
     

 

Commissies:

Sponsorcommisie:

Bauke Visser 

BBQ en Skeelerkampcommissie

Vacant

Van Lingen competitie, namens ISV de Draai:

Sander Valkenburg

Commissie baanopbouw(boarding)

Cock Verweij, Nico v/d Velde, Bert Giezen en Geert Kruims

Materiaalcommissie:

Nico van der Velde, Bert Giezen en Cock Verweij

Kledingcommissie:

Vacant

Ploegleider tijdens de jeugdwedstrijden:

Landelijke Baan Competitie Jeugd: Vacant

Jury, namens ISV de Draai:

Albert Kamminga, Henk Hagedoorn en Cock Verweij